Venkovní areál
Vnitřní areál
Sauna
AQUA SNACK BAR
Aquashop
 • Venkovní areál

   mg 4366

  Rekreační bazén venkovní s plaveckou částí

  Venkovní bazén o ro...

  více

  Rekreační bazén venkovní s plaveckou částí

  Venkovní bazén o rozloze 700 m2 a teplotou vody do 27 C můžete využít nejen k plavání, ale i k relaxaci. Tříproudá skluzavka, vodopád, chrliče, vodní střecha, vodní dělo vzduchové blowery, tobogán - to vše zda naleznete. Jednoduše, pro každého něco!

   mg 4411

  Tříproudá vodní skluzavka

  Venkovní vodní skluzavky...

  více

  Tříproudá vodní skluzavka

  Venkovní vodní skluzavky jsou tak akorát široké, aby se zde mohl vyřádit i dospělý. Máme tři dráhy, které jsou připravené na chvilky plné adrenalinu a radosti. Po dopadu se ocitnete ve venkovním bazénu, kde na vás čekají další vodní atrakce.

  U mg 2684

  Tobogán

  Tobogán je zde, abychom ...

  více

  Tobogán

  Tobogán je zde, abychom vám vytvořily úsměvy na tváři a vy si užívali radosti svých dětí. Je 82 metrů dlouhý a nabízí jak dospělým, tak dětem okamžiky plné smíchu a radosti. Přijďte se sklouznout a zakončete svoji jízdu ve AQUA SNACK-BARU.

  Aquaforum 012

  Venkovní vířivka

  Vychutnat si venkov...

  více

  Venkovní vířivka

  Vychutnat si venkovní vířivku není problém, ta naše je 88 m2 velká, teplota vody se pohybuje do 32 C. Je dokonalé užívat si čerstvého vzduchu a přitom být v teplé vodě a relaxovat. Nesmí zde samozřejmě chybět podvodní lehátka, na kterých si užijete pohodu plnými doušky.

   dsc0413

  Dětský bazén s atrakcemi

  Aby se děti mohli vyřádi...

  více

  Dětský bazén s atrakcemi

  Aby se děti mohli vyřádit i venku a vy se nemuseli bát, je ve venkovním areálu připraven dětský bazének s atrakcemi. Vodopád, fontány, perlička - to vše v bazénku o rozloze 39 m2 s teplotou vody do 32 C. I vy se k nim můžete přidat!

 • Vnitřní areál

  U mg 2264

  Plavecký bazén

  Plavecký bazén zde nesmí...

  více

  Plavecký bazén

  Plavecký bazén zde nesmí chybět. Někdo relaxuje klidem, někdo musí sportovat. Náš plavecký bazén je ideálním místem, kde si plaváním vyčistíte hlavu a protáhnete tělo. Je dlouhý 25 metrů, k dispozici jsou 3 plavecké dráhy a voda má kolem 28 C - zahřejte se pohybem.

   dsc3571

  Rekreační bazén

  Nejoblíbenější místo akv...

  více

  Rekreační bazén

  Nejoblíbenější místo akvaparku? Vnitřní rekreační bazény s vodní stěnovou masáží, vzduchovými masážními lavicemi a perličkou, ale i vzduchová trubková lehátka s opěrkami, na kterých si užijete příjemného bublání. Najdete zde i vodní hřib - vodopád, u kterého se nejvíce vyřádí děti a dospělí si mohou nechat příjemně namasírovat záda. A pokud se chcete schovat, zaplujte jednoduše do naší jeskyně, která vám nabízí intimní atmosféru. Přístup do bazénu je přizpůsoben pro zdravotně postižené.

  Brouzdali%c5%a1t%c4%9b 0308

  Dětský bazén s atrakcemi

  Pro nejmenší návštěvníky...

  více

  Dětský bazén s atrakcemi

  Pro nejmenší návštěvníky je zde připraven dětský bazének s různými atrakcemi jako je skluzavka, hravá vodní želva, vodní trysky. Nenecháme děti, aby se u nás nudili :-)

   dsc3379

  Vnitřní vířivka

  Kruhovitá vnitřní vířivk...

  více

  Vnitřní vířivka

  Kruhovitá vnitřní vířivka o poloměru 4 m patří mezi nejteplejší a zejména nejoblíbenější místa v akvaparku. Zde naleznete vodní trysky, které vám umožní masírovat záda a klasické trysky, které zajistí skvělý vířivý efekt. Relaxace na nejvyšší úrovni je zajištěna.

 • Sauna

  Udělejte si čas a zkuste smíšenou finskou saunu. Je tu především od toho, aby váš odpočinek byl dokonalý a aby jste se při odchodu z akvaparku cítili jako znovuzrození.

 • AQUA SNACK BAR

  Po dlouhém plavání i řádění na našich atrakcích vám může vyhládnout, tak neváhejte a v našem AQUA SNACK BARU si každý přijde na to své. V nabídce naleznete vše, co uspokojí vaše chuťové buňky.

 • Aquashop

  Zapomenuté vybavení jako například rukávky pro děti na plavání či dokonce plavky, nebo potřebujete nové plavecké brýle? Není problém... Máme zde pro vás otevřen Aquashop, který má v podstatě vše, co návštěvníci v akvaparku potřebují! Navštivte nás!

 • ga